איבוד שיער. מידע ותרופות באינטרנט. שיטות הטיפול.

התקרחות ריפוי ו alopecia.

מידע נפוץ

 

התקרחות, או התקרחות, אובדן שיער חלקי או מוחלט, בעיקר להשפיע על הקרקפת. התקרחות אולי בראש כל הראש, או שזה יכול לקרות רק באזורים. גורם שורש מוכר של משתנים מורכב משתנים גנטיים, הזדקנות, מחלה המשפיעה על כל הגוף, בעיות הקרקפת, קרינה מייננת, וגם בתגובה לתרופות. נשירת שיער מתקדמת יכולה להיות מופעלת על ידי חוסר תזונה, בעיות של המערכת האנדוקרינית, הרעלת תרופות, כמו גם תנאים שונים אחרים.

ב baldness גנטי, שורשי השיער וגם בלוטות שמן הקרקפת לבזות גם את השיער בהדרגה מגיע להיות רזה עד רק כמה שערות של עונש, השיער דומייה להמשיך להיות. אחד מהסוג הנפוץ ביותר של התקרחות הוא התקרחות גברית, אשר מתפשט באופן אחיד, בדרך כלל מתחיל עם נשירת שיער חלקית על המקומות הקדושים העליון, כמו גם על הכתר של הראש. בעיה זו מופיעה באופן קבוע ביותר בחורים מעל שלושה עשורים, אם כי לפעמים זה עשוי להתרחש מוקדם מדי, גם מוקדם מאוד כמו באמצע שנות העשרה. סוג זה של התקרחות גנטיקה עשוי לתזמן באופן חלקי את השינויים ההורמונלי כי ללכת יחד עם תהליך ההזדקנות.

נקבות לבוא להיות שיער הרבה פחות נפוץ מאשר בחורים, אבל הם לסחוב את הגנטיקה לזהות דפוס baldness וגם להעביר אותם על הילדים שלהם. כאשר נשים נרכשות התקרחות מתרחשת, היא משפיעה בדרך כלל על נקבות גיל המעבר - כלומר, נקבות בגילאי 45 עד חצי מאה, הממליצות על קישור אינטרנט להתאמות הורמונליות.

תנאים רבים, במיוחד אלו המזוהים על ידי חום גבוה, עשויים ליצור קרחת. טמפרטורת חום גבוהה או טמפרטורה גבוהה יכולה ליצור אובדן שיער פתאומי מהראש או מכל הגוף. נשירת שיער מתקדמת עשויה להיות מופעלת על ידי תזונה לקויה, התנאים של המערכת האנדוקרינית, הרעלת תרופות, וכן תנאים שונים אחרים. Alopecia universalis מפעילה לטווח ארוך וגם כישלון של השיער על הגוף כולו המורכב הגבות וגם ריסים. הסיבה alopecia Universalis אינו מזוהה.

זיהומים פטרייתיים כמו גזזת, זיהומים חיידקים חמורים, צריכות הצריכה, וכן כוויות יכול גם להוביל לאובדן שיער במקומות מושפעים. טיפול מוקדם מאוד של זיהומים מסוימים, במיוחד סבורייק דרמטיטיס - נפיחות מתמשכת של העור, כי גם יוצר קשקשים - עשוי לעשות טוב הימנעות אובדן שיער מהקרקפת.

אנשים אשר למעשה היה נתון למינונים משמעותיים של קרינה מייננת, כמו מהפיצוח של כלי הגרעין, נוטים לעיתים קרובות לחוות קרחת רגעית. חשיפה ישירה לקרינה מייננת של יצרני רנטגן וכן כלים שונים אחרים המשמשים להתמודד עם תאים סרטניים עשוי גם ליצור baldness רגעית. נוסף על כך, טיפול בקרינה לתאי סרטן, אשר לעיתים קרובות נוטה להרוס את כל התאים המפרידים במהירות, עלול לגרום להתקרחות מוחלטת רגעית בשל השפעתה על שורשי השיער, המורכבים מאחד התאים העדכניים ביותר בגוף.

 

 

טיפול בנשירת שיער. תרופות לריפוי קרחת. קנה באינטרנט.

 

רוג 'ין

 

רוגין משמש פרסום שיער לצמיחה מחודשת אצל אנשים אשר חווים שיער דליל לאט או אובדן פרוגרסיבי של שיער על החלק העליון של הראש.

בדיוק איך לנצל.

השימוש Rogaine כפי מנותב על ידי הרופא המקצועי שלך.

לפני השימוש, לנקות את הקרקפת עם שמפו שיער בהיר. השיער שלך ואת הקרקפת צריך להיות יבש לחלוטין לפני השימוש Rogaine Remedy. לכבס את הידיים לאחר השימוש בשירות Rogaine. המתן כ 4 שעות לאחר היישום לפני שחייה, וגם לא לאפשר הקרקפת שלך להתיז מן הגשמים לאחר השימוש באפשרות.

הפעל את השירות כדי להמשיך להיות על הקרקפת לכל הפחות 4 שעות לפני הניקוי.

המתן כ 4 שעות לאחר היישום לפני השחייה, כמו גם לא לאפשר הקרקפת שלך להתיז מן הגשמים לאחר השימוש בשירות.

המתן עד שהאפשרות יבשה לחלוטין לפני השימוש בפריטים שונים לטיפול בשיער.

שאל את חברת הבריאות שלך כל סוג של חששות שאולי יש לך לגבי איך לנצל את Rogaine.

קורס רפואה וכן מערכת.

רוגין הוא vasodilator זה מגביר את התפתחות השיער הקרקפת. זה אפשרי כי זה מרחיב נימי הקרקפת, אשר עשוי לשפר את שורשי השיער תכונה כמו גם להגביר את התפתחות השיער הקרקפת.

 

 

Selsun שמפו לשיער

 

Selsun הוא שמפו השיער שיצר במיוחד כדי להסדיר את קנה המידה, מתקלף וכן גירוד של הקרקפת הקשורים קשקשים כמו גם סבורייק דרמטיטיס. Selsun כוחות משם קשקשים, כמו גם משאיר שיער מבריק, כמו גם בריא ומאוזן, כך שאתה יכול להיראות הכי טוב שלך.

לטיפול של Seborrhoeic דרמטיטיס, Tinea Versicolor, קשקשים וגם כמו משלימים את הטיפול של Tinea Capitis.

הוראות

- קח שמפו לשיער Selsun במיוחד על ידי הרופא שלך. אם אינך מבין את ההוראות, בקש מהרופא שלך, מהאחות המוסמכת שלך או מהמקצוען הרפואי להבהיר לך

- שמפו לשיער Selsun ניתן לקחת עם או בלי אוכל.

- עבור סלסון שיער שמפו מנה יש לעקוב אחר ההנחיות הרפואיות שלו.

- זה חיוני לקחת שמפו שיער Selsun בעקביות כדי להשיג אחד הרווח ביותר.

- אל תפסיק לקחת שמפו שיער Selsun ללא דיבור ראשון עם הרופא שלך, גם אם אתה באמת מרגיש טוב. גם לאחר הסימנים שלך לשפר, ייתכן שתצטרך טיפול מתמשך עבור זמן למדי.

 

 

פרופסיה (חומר פעיל הוא Finasteride)

 

פרופסיה (Finasteride) נעשה שימוש כדי להתמודד עם אובדן שיער (דפוס זכר). זה להיות נעשה שימוש רק על ידי חבר 'ה מבוגרים. פרופסיה (Finasteride) יכול גם להיות שימוש כדי להתמודד עם תאים סרטניים הערמונית כמו גם hyperplasia ערמונית שפירה.

במחקרים רפואיים נחשפה פרופסיה לעבוד עם מיקום הכתר וגם עם קו השיער.

מנה וגם הוראות

קח את Propecia על ידי הפה עם כוס מים, עם או בלי אוכל. למנוע צמצום, ריסוק או לאכול את התרופה.

התייעץ עם הרופא שלך לדאוג למינון הנכון עבורך.

אמצעי בטיחות

לפני נטילת פרופסיה להודיע ​​לרופא או לחנות סמים אם אתה לא אוהב את Finasteride או Dutasteride; או אם יש לך תגובות אלרגיות שונות.

כמו תרופה זו יכול להיות ספוג על ידי העור, נקבות כי הם מצפים או עשויים להרות לא צריך לשלוט על התרופה.

התוויות נגד

פרופסיה לא חייב להיות מנוצל על ידי נשים או צעירים בנוסף על ידי לקוחות שיש למעשה הראו תגובה של רגישות יתר Finasteride.

תופעות לוואי אפשריות

אחת ההשפעות השליליות האופייניות ביותר היא ווזיות, נקודת תורפה נדירה, ישנוניות, קושי לנוח, ראייה מטושטשת, נוטף אף או בעיות בשיא.

צא לעשות שימוש Finasteride וגם להתקשר הרפואי שלך בעת ובעונה אחת, אם יש לך את אחת ההשפעות השליליות הגדולות האלה: הפין זקפה כי כואב או נמשך 4 שעות או יותר, סחרחורת קיצונית או התעלפות.

אלרגיה משמעותית מאוד קורה לעתים רחוקות.

 

 

פרוסקאר

 

Proscar (Finasteride) נעשה שימוש כדי להתמודד עם hyperignasia ערמונית שפירה (BPH) המכונה גם שיפור שפיר של הערמונית (BEP). Proscar מסייע לנהל את הסימנים והתסמינים, להפחית את שימור מערכת השתן, כמו גם להפחית את הסכנה של צורך הליך כירורגי.

מנה וכן הוראות

קח את פרוסקאר בפה עם כוס מים, עם או בלי אוכל. למנוע צמצום, ריסוק או לאכול את התרופה.

התייעץ עם הרופא הרפואי שלך בדאגה המתאימה לך.

אמצעי מניעה

לפני שאתה לוקח Proscar ליידע את הרופא המקצועי או חנות התרופות אם אתה לא אוהב את Finasteride או Dutasteride; או אם יש לך תגובות אלרגיות שונות.

כמו תרופה זו ניתן לקחת על ידי העור, נשים כי הם מצפים או עשויים להרות לא צריך להתאים את התרופה.

התוויות נגד

Proscar לא צריך להיות מנוצל על ידי נקבות או ילדים בנוסף על ידי אנשים שיש למעשה הראו תגובה של רגישות יתר כדי Finasteride.

 

 

ראש חזק

 

ראש חזק הוא מולטי ויטמין, כמו גם נוסחה מינרלית עשה כדי לשמור על שיער מוצק, בריא ומאוזן וגם מבריק.

רק איך לנצל

התייעץ עם הרופא שלך כדי לפתח את מינון אישי.

קורס תרופות וכן מכשיר

ויטמין C. חיוני נוגד חמצון, ויטמין C איידס לשמר את זרימת הדם מעולה, טיהור חומרים רעילים מהגוף וגם משפר את המערכת החיסונית של הגוף; שכל אחד מהם מסייע בשיער מוצק, בריא ומאוזן.

ספיגה נכונה של סידן מביא לשיפור זרימת הדם על ידי סיוע לעצור דימום. סידן בנוסף מפרסם פעולה לב אמין גם הגביר את היעילות, כמו גם זה משפר את זרימת הקרקפת, ומאפשר מספיק זרימת הדם לשורשי השיער.

אבץ הוא מינרל חשוב, חשוב לפיתוח כמו גם צמיחה של כל מערכות הגוף.

אצה מורכב יוד, אשר מסייע לשמור על התכונה הנכונה של בלוטת התריס. אצה הוא גם בשפע חלבונים בריאים וגם שומנים מכריע, הן יוצאת דופן עבור תחזוקה מטבולית עם השפעות שליליות מועילות של שיער למראה בריא.

סלניום. המשויך ההנחיה של בלוטת התריס, בלוטה המייצרת סוכנים הורמונליים רבים לתוך המערכת, שמירה, שם כמה הרבה נקודות אחרות, זרימת הקרקפת גדול.

מחקר עכשווי גילה כי ויטמין Dsupplementation שיפרה את התפתחות השיער בעכברים המחשב העירום. על ידי הגדלת קרטינוציטים, תאים המייצרים קרטין, המרכיב העיקרי של השיער, העור וגם מסמרים, ויטמין D מניע את התפתחות השיער.

ממקור סויה, לציטין הוא פוספוליפיד כי הוא רק אחד המרכיבים העיקריים של האלמנטים האדריכליים של תאים. משאב נהדר של השומנים הדרושים, לציטין מסייע לגוף לשמור על פיתוח בריא ומאוזן של קרטין.

ליקריץ יש חומר שעוזר לעצור את ההמרה של טסטוסטרון (אשר גברים והן נקבות לייצר בגוף שלהם) כדי dihydrotestosterone (DHT), בין הסיבות השורש של התקרחות, או התקרחות דפוס.

מחקרים גילו למעשה כי טיפול סיליקה מופחת אובדן שיער. מחסור בסיליקון נחשף למעשה לתחזוקה נמוכה יותר של שיער, עור ותאי ציפורן.

תמצית כורכום יש למעשה נוצל בפועל איורוודית של תרופות עבור תנאים רבים, המורכב אובדן שיער. זה נעשה שימוש כדי להתמודד עם דלקות עור, כמו גם תנאי כבד, אשר נחשב להשפיע על בריאות ואיכות של שורשי השיער.

בין יתר האיזופלאבונים הנפרדים כימית הוא Equol, אסטרוגן לא סטרואידאלי, הפועל כאנטיאנדרוגן על ידי חסימת הסוכר ההורמונאלי דיהידרוטסטוסטרון, המסייע למנוע איבוד שיער.

 

 

בדרגסטור

 

Finast (Finasteride) משמש לטיפול בסוגים מסוימים של התקרחות גברית (androgenic alopecia) אצל בחורים.

שימוש Finast כפי מודרך על ידי הרופא המקצועי שלך. בדוק את התג על התרופה לקבלת הוראות יישום מדויקות.

חוברת בודדת נוספת זמינה עם Finast. שוחח עם הרוקח אם יש לך חששות בנוגע לפרטים אלה

קח Finast על ידי הפה עם או בלי אוכל.

להישאר לקחת Finast גם אם אתה מתבונן בשיפוץ של השלטים שלך. אל תחמיצו שום סוג של dosages.

נטילת Finast באותו זמן בכל יום בהחלט בהחלט לעזור הדוב שלך לקחת את זה.

קורס תרופות

Finast הוא מניעת רדוקטאז סטרואידים. זה פועל על ידי מזעור כמות dihydrotestosterone סוכן הורמונלי (DHT) בגוף. זה עלול לחסום סוגים מסוימים של אובדן שיער אצל גברים.

 

 

שיער Detangler & מרכך

 

שיער Detangler & מרכך עושה שיער חלק, רך גם סבך חופשי. זה כולל ברק וגם מבריק יבש לחלוטין, קשה כמו גם שיער חלש. על ידי לחות השיער הקרקפת, זה עושה שיער נוח גם סבך חופשי.

בדיוק איך לעשות שימוש

החל בטובך על הקרקפת לחה & שיער לאחר ניקוי השיער; לעזוב למשך 2 דקות וגם לשטוף.

קורס רפואה וגם מכשיר

מועשר עם הסרה של פריחה הנעלה כי שומר שיער כתוצאה של משימות מיזוג שלה; מים לילי מטפחת כמו גם מרכך שיער.

 

 

Finpecia

 

Finpecia נעשה שימוש בטיפול של andopetic alopecia (baldness דפוס זכר), תאים סרטניים הערמונית, hyperplasia ערמונית שפירה.

שימוש אופייני

Finpecia הוא חומר אשר באופן ייחודי מפסיק את התוצאות של 5 alpha-reductase, האנזים הממונה על המשימה של אנדרוגנים ספציפיים (סוכני הורמונלי זכר). שורשי השיער וגם בלוטות הזיעה מודעים במיוחד לאנדרוגנים: התפתחותם משופרת בתא הנייד וכן בלוטות זיעה יוצרות שומן. פיתוח שיער בפעולה מעולה תלוי אנדרוגנים. הגדול ביותר של אנדרוגנים הוא טסטוסטרון, זה חייב להיות שונה ב dihydrotestosterone על ידי 5 a-reductase בתאים כדי להיות מסוגלים להשפיע על התפתחות השיער. גברים עם מעלות מופחת של T 5 a-reductase כמו גם dihydrotestosterone התוצאה אינם אחראים הגדלת הערמונית, כמו גם אובדן שיער גברי. Finpecia נעשה שימוש בטיפול של andopetic alopecia (baldness דפוס זכר), תאים סרטניים הערמונית, hyperplasia ערמונית שפירה.

אמצעי מניעה

Finpecia לא ניתן להשתמש כדי להתמודד עם סוגים שונים אחרים של אובדן שיער כגון אובדן מוקד של שיער (alopecia), אובדן מתח של השיער, אובדן שיער מופעלות על ידי היעדר ויטמינים, כמו גם חומרים מזינים, וכן הלאה. Finpecia צריך לקחת מדי יום במשך 3 וגם חודשים, כמו גם יותר כדי ליצור כל סוג של תוצאה לזיהוי כמו האטה וגם הפרעה של אובדן שיער. לאחר 6 חודשים של טיפול מורחב שיער חדש ניתן לראות איזה שינוי שיער לשפוך. אם Finpecia מגלה שום תוצאה לאורך 12 חודשים השימוש שלה יותר הוא בלתי סביר.

 

 

שמפו נגד נשירת שיער

 

נגד נשירת שיער שמפו נותן מקור חומרי הזנה וכן מחזקת שיער פגום.

בדיוק איך לנצל

בזהירות עיסוי שמפו השיער ישירות לתוך שיער לח כמו גם הקרקפת. השאירו במשך 2-3 דקות וגם לשטוף בהרחבה. חזור אם יש צורך.

בטוח לשימוש על שיער צבעוני או טבעי permalled.

 

 

פינסטריד

 

Finasteride מנוצל להתמודד עם התקרחות גבר זכר.

קח טבליה אחת כל יום או כפי מנותב על ידי הרופא שלך. תרופה זו עשויה להילקח עם או בלי מנות.

לקבלת יתרון אופטימלי, לקחת Finasteride לעתים קרובות מדי יום. Finasteride בדרך כלל צריך לקחת על בסיס קבוע במשך 3 חודשים על היתרונות להיות ברור. כאשר הטיפול הוא להפסיק, כל סוג של רווח בכמות השיער בהחלט יהיה לשפוך.

 

 

חידוש שמן השיער

 

חידוש שמן השיער מטפח שיער עם חלבונים בריאים טבעיים כדי למנוע אובדן שיער. הוא מפרסם את התפתחות השיער.

בדיוק איך לנצל

בזהירות טיפול עיסוי ישר לתוך השיער וגם הקרקפת, כמו גם לעזוב לרגע או אפילו יותר לפני ניקוי. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, לנצל על בסיס קבוע. בטוח לשימוש על שיער בצבע סינתטי או permed.

קורס תרופות

שמן אורגני קל ולא דביק העובר דרך ימין עמוק לתוך הקרקפת כדי לטפח את מקור השיער. גדילן וגם דומדמנית הודית לפרסם את התפתחות השיער תוך חילבה, כמו גם חומוס לטפח שיער עם כל חלבונים בריאים טבעיים כדי לעצור אובדן שיער. נים וגם באל טרי לשלוט בגרד הקרקפת.

 

 

נשירת שיער

 

נשירת שיער קרם הוא איבוד איורודי קלינית של הימנעות שיער גם נוסחה הצמיחה מחדש.

אובדן של קרם שיער הוא מאומת קלינית ל:

- שפר את השלב האנאגני (האנרגטי) של מחזור התפתחות השיער

- כי רבייה מהירה של תאי סיבי שיער

- לשפר את כושר מתיחה של השיער, כמו גם מגביר את עובי השיער

זה חדשנות הנוסחה הטבעית, אשר מנהלת אובדן שיער ללא תופעות שליליות, יש בסופו של דבר להיות אופציה טבעית של כמה צרכנים ברחבי העולם.

בדיוק איך לנצל

בזהירות טיפול עיסוי קרם ימין לתוך הקרקפת באמצעות קצות האצבעות. לכסות את כל הקרקפת, רכיב לפי רכיב. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, להשאיר על הלילה. לשטוף בשעות הבוקר המוקדמות אם אתה מעדיף. שימוש יומיומי. במצב של אובדן שיער קיצוני, לנצל פעמיים ביום.

מגביר את השלב האנאגני (האנרגטי) במחזור הפיתוח של השיער וגם מייצר רבייה מהירה של תאי סיבי שיער, כמו גם מגביר קשיחות מתיחה של השיער, כמו גם משפר את עובי השיער.

 

 

פינקס

 

Finax מנוצל להתמודדות עם סוגים מסוימים של התקרחות זכר זכר (alrogenec androgenic) בחורים.

שימוש Finax כפי מונחה על ידי הרופא שלך. בדוק את התג על התרופה לקבלת הוראות יישום מדויקות.

חוברת אדם נוספת מוצעת עם Finax. דבר עם הרוקח אם יש לך שאלות בנוגע לפרטים אלה

קח את פינקס בפה או בלי אוכל.

להישאר לקחת פינאקס גם אם אתה רואה שיפוץ של הסימנים שלך. אל תחמיצו שום סוג של dosages.

נטילת פינאקס באותו זמן בדיוק באותו יום בהחלט לעזור הדוב שלך לזכור לקחת את זה.

Finax הוא מניעת רדוקטאז סטרואידים. זה פועל על ידי מזעור כמות dihydrotestosterone סוכן הורמונלי (DHT) בגוף. זה עלול לחסום סוגים מסוימים של אובדן שיער אצל גברים.

 

Main page || Site Map